Menu
Hjemmekampe
September 2020
22.
tirsdag
18.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 94 (U14/U15)
RMS Park Romalt
Dronningborg B
RMS Park Romalt
22.
tirsdag
18.00
Kristrup B
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 47
Tirsdalens Skole
Lystrup IF
Tirsdalens Skole
23.
onsdag
18.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 89
Tirsdalens Skole
Vorup FB
Tirsdalens Skole
23.
onsdag
18.00
Kristrup B
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 11
Kristrup Stadion
Aabyhøj IF
Kristrup Stadion
25.
fredag
16.30
Kristrup B
Omklædning 3
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 30
Volkswagen Park Kunstgræs
Bane 3
Helsted Fremad IF
Omklædning 4
Volkswagen Park Kunstgræs
Bane 3
25.
fredag
18.15
Kristrup B (1)
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 141
Tirsdalens Skole
Vorup FB (1)
Tirsdalens Skole
26.
lørdag
10.40
Kristrup B
Herrer
U9
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 590
Langå Stadion
Ommersyssel IF
Langå Stadion
26.
lørdag
13.20
Kristrup B
Herrer
U8
U8 Drenge A (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 614
Mårslet Stadion
Alliancen IF
Mårslet Stadion
26.
lørdag
14.00
Kristrup B
Herrer
U8
U8 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 640
Tirsdalens Skole
SIF Assentoft
Tirsdalens Skole
27.
søndag
10.40
Kristrup B
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 572
NMT-BYENS Arena Hadsten
Hornslet IF
NMT-BYENS Arena Hadsten
27.
søndag
11.00
Kristrup Boldklub (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 65
Kristrup Stadion
Bjerregrav B
Kristrup Stadion
27.
søndag
11.20
Kristrup B
Herrer
U9
U9 Drenge A (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 560
Jutlander Bank Park
Galten FS
Jutlander Bank Park
28.
mandag
17.00
Kristrup B
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 538
Ulvehøj Idrætscenter
Vorup FB
Ulvehøj Idrætscenter
28.
mandag
18.00
Kristrup B
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Kristrup Stadion
Hammel GF
Kristrup Stadion
29.
tirsdag
17.45
Kristrup Boldklub
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 60
Tirsdalens Skole
Helsted Fremad IF
Tirsdalens Skole
30.
onsdag
17.30
Kristrup B
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Kristrup Stadion
Værum GF
Kristrup Stadion
30.
onsdag
18.00
Kristrup B (1)
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 141
Tirsdalens Skole
Vorup FB (2)
Tirsdalens Skole
Oktober 2020
2.
fredag
17.30
Kristrup B
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 30
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Alliancen IF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
2.
fredag
19.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
Brøndby IF
Cepheus Park Randers
3.
lørdag
10.30
Kristrup B
Herrer
U8
U8 Drenge A (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 614
Limo Stadion
TMG (1)
Limo Stadion
3.
lørdag
12.30
Kristrup B
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 572
Hammel Stadion
Randers Freja
Hammel Stadion
3.
lørdag
13.00
Kristrup B
Herrer
U8
U8 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 640
Assentoft Stadion
Hornbæk SF
Assentoft Stadion
3.
lørdag
14.00
Kristrup Boldklub
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 292
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Østdjurs 91
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
4.
søndag
14.20
Kristrup B
Herrer
U9
U9 Drenge A (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 560
Buskelundskolen
ØBG Silkeborg
Buskelundskolen
5.
mandag
17.40
Kristrup B
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 538
Volkswagen Park Kunstgræs
Hornbæk SF (2)
Volkswagen Park Kunstgræs
5.
mandag
17.45
Kristrup Boldklub
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 775
Tirsdalens Skole
Helsted Fremad IF
Tirsdalens Skole
6.
tirsdag
17.30
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 94 (U14/U15)
RMS Park Romalt
KFUM Fodbold, Randers
RMS Park Romalt
6.
tirsdag
17.30
Kristrup Boldklub
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 60
Tirsdalens Skole
AC Norddjurs
Tirsdalens Skole
7.
onsdag
17.45
Kristrup Boldklub
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 89
Tirsdalens Skole
HOG/GUI
Tirsdalens Skole
7.
onsdag
18.00
Kristrup Boldklub
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 913
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Kolind/Midtdjurs
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
8.
torsdag
17.40
Kristrup B
Herrer
U9
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 590
Dronningborg Stadion
Langaa IK
Dronningborg Stadion
10.
lørdag
11.00
Kristrup Boldklub
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 239
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Ørsted IF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
10.
lørdag
13.00
Kristrup Boldklub (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 64
Kristrup Stadion
Dronningborg B
Kristrup Stadion
10.
lørdag
14.00
Kristrup Boldklub
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 • Pulje 2
Kristrup Stadion
Vildbjerg SF
Kristrup Stadion
10.
lørdag
14.00
Kristrup Boldklub
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 292
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
ASA, Aarhus (2)
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
11.
søndag
10.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 94 (U14/U15)
RMS Park Romalt
Houlbjerg/Laurbjerg IF (U15)
RMS Park Romalt
11.
søndag
11.00
Kristrup Boldklub (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 65
Kristrup Stadion
Værum GF
Kristrup Stadion
11.
søndag
14.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 476
Kristrup Stadion
Ebeltoft IF
Kristrup Stadion
11.
søndag
14.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 556
Kristrup Stadion
Bjerringbro IF
Kristrup Stadion
17.
lørdag
12.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
RMS Park Romalt
Team Østvendsyssel
RMS Park Romalt
18.
søndag
10.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 94 (U14/U15)
Tirsdalens Skole
Randers Freja
Tirsdalens Skole
19.
mandag
18.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 556
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Lystrup-Virup
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
21.
onsdag
18.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 556
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
HOG Hinnerup
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
24.
lørdag
13.00
Kristrup Boldklub (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 64
Kristrup Stadion
SMIFF
Kristrup Stadion
24.
lørdag
14.00
Kristrup Boldklub
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 • Pulje 2
Kristrup Stadion
Hobro IK
Kristrup Stadion
25.
søndag
10.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 60
Tirsdalens Skole
Nordvest Djurs
Tirsdalens Skole
25.
søndag
11.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
RMS Park Romalt
Nørresundby FB
RMS Park Romalt
25.
søndag
11.30
Kristrup B
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 47
Tirsdalens Skole
SIF Assentoft
Tirsdalens Skole
25.
søndag
14.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 476
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
AC Norddjurs
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
25.
søndag
14.00
Kristrup Boldklub
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 775
Tirsdalens Skole
Hobro IK
Tirsdalens Skole
25.
søndag
16.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
SønderjyskE
Cepheus Park Randers
31.
lørdag
11.00
Kristrup Boldklub (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 65
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Randers Freja
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
31.
lørdag
13.00
Kristrup Boldklub
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 239
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Auning IF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
November 2020
6.
fredag
19.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
AaB
Cepheus Park Randers
8.
søndag
11.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
AaB
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
22.
søndag
11.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Skagen IK
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
29.
søndag
15.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
OB
Cepheus Park Randers
December 2020
13.
søndag
15.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
Vejle Boldklub
Cepheus Park Randers
Februar 2021
3.
onsdag
19.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
AC Horsens
Cepheus Park Randers
7.
søndag
15.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
FC Midtjylland
Cepheus Park Randers
21.
søndag
15.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
FC Nordsjælland
Cepheus Park Randers
Marts 2021
7.
søndag
15.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
Lyngby BK
Cepheus Park Randers
21.
søndag
15.00
Randers FC
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2020/21 • SL
Cepheus Park Randers
F.C. København
Cepheus Park Randers