Menu
Hjemmekampe
December 2022
9.
fredag
18.00
Randers Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2-3 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 119
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Grenaa IF (L3)
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
10.
lørdag
11.00
Randers Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2-3 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 119
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
TRIF
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
10.
lørdag
13.00
Randers Q
Omklædning 1
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 112
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 3
Hasle B (L3)
Omklædning 4
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 3
10.
lørdag
14.30
Randers Q
Omklædning 2
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 108
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 3
FC Silkeborg
Omklædning 3
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 3
11.
søndag
09.20
Kristrup B
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 89
Hornslet Hal 2
Søften GF
Hornslet Hal 2
11.
søndag
10.30
Kristrup B
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 89
Hornslet Hal 2
Auning IF
Hornslet Hal 2
11.
søndag
15.20
Randers Q
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 INDE (11/12-2022) • Pulje 23
Hornslet Hal 2
Romalt IF
Hornslet Hal 2
11.
søndag
16.32
Randers Q
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 INDE (11/12-2022) • Pulje 23
Hornslet Hal 2
Østdjurs 91
Hornslet Hal 2
Januar 2023
15.
søndag
14.30
Randers Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 108
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Støvring IF
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
27.
fredag
18.00
RK07
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 15
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
HOG Hinnerup
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
28.
lørdag
09.45
Kristrup B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 48
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Ulstrup IF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
28.
lørdag
11.30
Kristrup B
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (2012) 8M - Vinter 2022/2023 • Pulje 13
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Stensballe IK
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
28.
lørdag
14.15
RK07
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 26
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Viborg B67
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
28.
lørdag
16.15
Randers Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 109
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Skive IK
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
29.
søndag
10.30
Randers Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 123
Volkswagen Park Randers (kunst)
AaB
Volkswagen Park Randers (kunst)
29.
søndag
14.15
Randers Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2-3 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 119
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
SIF Assentoft
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
29.
søndag
17.30
Randers Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 107
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Fortuna Hjørring
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Februar 2023
4.
lørdag
10.30
Randers Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2-3 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 127
Volkswagen Park Randers (kunst)
VSK Aarhus
Volkswagen Park Randers (kunst)
5.
søndag
14.30
Randers Q (L1/941)
-
Kvinder
U14
U14 Piger/11 (2009) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Fortuna Hjørring (L1/941)
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
9.
torsdag
19.30
Kristrup B
-
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Træningskamp
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Nørager IF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
11.
lørdag
10.00
Kristrup B
-
Kvinder
Senior
Kvinder C (+15) 7M - Vinterturnering • Pulje 2
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
FC Horsens
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
18.
lørdag
14.15
Kristrup B
-
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Skødstrup SF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
23.
torsdag
19.30
Kristrup B
-
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Træningskamp
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Søften GF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
23.
torsdag
19.30
Kristrup B
-
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Træningskamp
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Søften GF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
25.
lørdag
11.00
Randers Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 107
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Silkeborg IF Q
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
26.
søndag
14.00
Randers FC
-
Herrer
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 • SL
Cepheus Park Randers
Bane 1
Lyngby BK
Cepheus Park Randers
Bane 1
Marts 2023
3.
fredag
18.00
Kristrup Boldklub
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 75
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
NV Djurs
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
4.
lørdag
14.15
RK07
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 15
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Herning Fremad
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
4.
lørdag
16.00
Kristrup B
-
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Træningskamp
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Helsted Fremad IF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
5.
søndag
12.15
Kristrup B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 48
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Hornbæk SF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
5.
søndag
14.00
RK07
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 26
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
KFUM Fodbold, Randers
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
5.
søndag
15.45
Randers Q
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 112
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Aars IK
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
11.
lørdag
11.30
Kristrup B
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (2012) 8M - Vinter 2022/2023 • Pulje 13
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
ØBG Silkeborg
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
12.
søndag
10.30
Randers Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 123
Volkswagen Park Randers (kunst)
IF Lyseng
Volkswagen Park Randers (kunst)
13.
mandag
19.00
Randers FC
-
Herrer
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 • SL
Cepheus Park Randers
Bane 1
AGF
Cepheus Park Randers
Bane 1
April 2023
11.
tirsdag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Kristrup Stadion
Hammel GF
Kristrup Stadion
24.
mandag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 21
Kristrup Stadion
Freja’s Old Boys
Kristrup Stadion
26.
onsdag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Kristrup Stadion
Odder IGF
Kristrup Stadion
Maj 2023
1.
mandag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Kristrup Stadion
Sall
Kristrup Stadion
8.
mandag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Kristrup Stadion
Virup IF
Kristrup Stadion
10.
onsdag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Kristrup Stadion
IF Midtdjurs
Kristrup Stadion
15.
mandag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 21
Kristrup Stadion
Galten FS
Kristrup Stadion
22.
mandag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Kristrup Stadion
TRIF (2)
Kristrup Stadion
24.
onsdag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Kristrup Stadion
Hadsten SK
Kristrup Stadion
30.
tirsdag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 21
Kristrup Stadion
Nielstrup/Voldum IF
Kristrup Stadion
31.
onsdag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Kristrup Stadion
Lystrup IF
Kristrup Stadion
Juni 2023
5.
mandag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Kristrup Stadion
HEI
Kristrup Stadion
5.
mandag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 21
Kristrup Stadion
Harlev IK
Kristrup Stadion