Menu
Hjemmekampe
Januar 2022
22.
lørdag
11.00
HEI
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 110
Invita Park Kunstgræs, Skæring
RK07
Invita Park Kunstgræs, Skæring
22.
lørdag
12.00
VRI (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B INDE (2010) - (22/1-2022)) • Pulje 34
Hammel Idrætscenter Hal 4
Romalt IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
22.
lørdag
12.15
Viborg Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 202
Kunstgræs Liseborg
Randers Q
Kunstgræs Liseborg
22.
lørdag
13.20
Søften GF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B INDE (2010) - (22/1-2022)) • Pulje 34
Hammel Idrætscenter Hal 4
Romalt IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
29.
lørdag
12.00
Team Østvendsyssel
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 110
Dronninglund Kunstgræs
Kunstgræs 3
RK07
Dronninglund Kunstgræs
Kunstgræs 3
30.
søndag
13.30
HOG Hinnerup
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 - Vinterturneringen (2008) 11M • Pulje 45
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Randers Q
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
30.
søndag
15.45
IF Lyseng
-
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004-05) 11M • Pulje 200
Lyseng Kunstgræs
Randers Q
Lyseng Kunstgræs
Februar 2022
5.
lørdag
10.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (5./6. feb) • Pulje 24
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Kristrup B
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
5.
lørdag
10.30
Auning IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (5./6. feb) • Pulje 24
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Kristrup B
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
5.
lørdag
11.00
FC Silkeborg
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 - Vinterturneringen (2008) 11M • Pulje 45
Buskelund Kunstgræsbane
Randers Q
Buskelund Kunstgræsbane
5.
lørdag
11.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A Kunstgræs (2013) 5M (5./6. feb) • Pulje 21
Klank Kunstgræsbane
Kristrup B
Klank Kunstgræsbane
6.
søndag
09.45
Ry Fodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
Ry Fodbold Kunstgræsbane
Randers Q (1)
Ry Fodbold Kunstgræsbane
6.
søndag
10.00
Dronningborg B
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2012) 5M (5./6. feb) • Pulje 13
Vivild Kunstgræsbane
Kristrup B
Vivild Kunstgræsbane
6.
søndag
11.00
Egebjerg IF
Omklædning 3 - pige
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 40
Egebjerghallen
Kunstgræsbane
Randers Q
Omklædning 4 - pige
Egebjerghallen
Kunstgræsbane
6.
søndag
11.00
BMK
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
Kunstgræsbanen Rosendal
Randers Q (2)
Kunstgræsbanen Rosendal
6.
søndag
11.00
TRIF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 126
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A/B Kunstgræs (11-mands)
Kristrup B
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A/B Kunstgræs (11-mands)
6.
søndag
11.30
Hadsten SK
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2012) 5M (5./6. feb) • Pulje 4
Vivild Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub
Vivild Kunstgræsbane
6.
søndag
12.00
IF Lyseng
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 31
Lyseng Kunstgræs
Kristrup Boldklub
Lyseng Kunstgræs
6.
søndag
18.00
Hornbæk SF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 22
Volkswagen Park Randers (kunst)
Kristrup Boldklub
Volkswagen Park Randers (kunst)
26.
lørdag
00.00
Ikast FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Ikast FC Stadion Allé
RK07
Ikast FC Stadion Allé
26.
lørdag
10.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2012) 5M - Vinter 2021/22 • Pulje 22
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
27.
søndag
11.00
TRIF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 13
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A/B Kunstgræs (11-mands)
RK07
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A/B Kunstgræs (11-mands)
27.
søndag
11.00
Hasle B
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 31
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Kristrup Boldklub
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
27.
søndag
13.00
Midtdjurs IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 202
AC Huse Park Kunstgræs
Randers Q
AC Huse Park Kunstgræs
27.
søndag
14.00
FC Nordsjælland
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Right to Dream Park
Randers FC
Right to Dream Park
27.
søndag
14.15
FC Silkeborg
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 40
Buskelund Kunstgræsbane
Randers Q
Buskelund Kunstgræsbane
27.
søndag
16.00
Odder IGF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 38
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Randers Q
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Marts 2022
4.
fredag
20.00
F.C. København
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Parken
Randers FC
Parken
6.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C - Vinterturnering (2008) 8M • Pulje 27
Hornslet Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub
Hornslet Kunstgræsbane
6.
søndag
11.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
6.
søndag
11.00
Silkeborg IF Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 38
Søholt Idrætsanlæg
Randers Q
Søholt Idrætsanlæg
6.
søndag
11.00
Hadsten SK
5
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
Hadsten Kunstgræs
Kunst
Randers Q (2)
4
Hadsten Kunstgræs
Kunst
12.
lørdag
00.00
Eastside Viborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 721
Overlund Stadion
Kristrup Boldklub
Overlund Stadion
19.
lørdag
11.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 721
Aal. KFUM Kunstgræs
Kristrup Boldklub
Aal. KFUM Kunstgræs
20.
søndag
00.00
IF Midtdjurs
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 935
Ryomgård Stadion
Randers Q
Ryomgård Stadion
20.
søndag
14.30
SønderjyskE
K 2
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Sydbank Park, Haderslev
Sydbank Park
Randers FC
K 1
Sydbank Park, Haderslev
Sydbank Park
20.
søndag
15.00
BI/TSI
Ingen Omklædning pga. Covid-19
-
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004-05) 11M • Pulje 200
Brønderslev Kunstgræsbane
Kunsten 11 mands
Randers Q
Ingen Omklædning pga. Covid-19
Brønderslev Kunstgræsbane
Kunsten 11 mands
26.
lørdag
11.00
Thisted FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Thisted Kunstgræsbane
RK07
Thisted Kunstgræsbane
27.
søndag
00.00
Gug B
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 3
Skjøtt Arena
Kristrup Boldklub
Skjøtt Arena
27.
søndag
11.45
Aalborg Freja (L2)
-
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004-05) 11M • Pulje 200
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Randers Q
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
April 2022
2.
lørdag
00.00
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 721
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Kristrup Boldklub
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
2.
lørdag
11.00
Brønderslev IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 935
Arena Kop & Kande
Randers Q
Arena Kop & Kande
6.
onsdag
19.00
Vorup FB
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 13
Ulvehøj Idrætscenter
Kristrup B
Ulvehøj Idrætscenter
9.
lørdag
13.00
FC Salling
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Egeris Idrætsanlæg
RK07
Egeris Idrætsanlæg
10.
søndag
00.00
Jetsmark IF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 3
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
Kristrup Boldklub
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
11.
mandag
19.00
Hasle B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Ellehøjskolen
Kristrup B
Ellehøjskolen
18.
mandag
00.00
Aalborg Freja
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 935
Frejaparken
Randers Q
Frejaparken
19.
tirsdag
19.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
E. Trasborg Park
Kristrup B
E. Trasborg Park
20.
onsdag
19.00
Fuglebakken KFUM Århus
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Højlyngen
Kristrup B
Højlyngen
23.
lørdag
11.15
FC Salling
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 721
Egeris Idrætsanlæg
Kristrup Boldklub
Egeris Idrætsanlæg
27.
onsdag
19.00
Hadsten SK
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 13
NMT-BYENS Arena Hadsten
Kristrup B
NMT-BYENS Arena Hadsten
29.
fredag
18.00
Aalborg KFUM
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 935
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Randers Q
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
29.
fredag
18.30
Vejgaard B
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 3
Spar Nord Arena
Kristrup Boldklub
Spar Nord Arena
Maj 2022
4.
onsdag
19.00
IF Midtdjurs
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Ryomgård Stadion
Kristrup B
Ryomgård Stadion
4.
onsdag
19.00
tst Fodbold
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 13
Tilst Idrætsanlæg (tst)
Kristrup B
Tilst Idrætsanlæg (tst)
7.
lørdag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Højene Hallen
RK07
Højene Hallen
7.
lørdag
13.00
IK Rosendal
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 721
Rosendal Stadion
Kristrup Boldklub
Rosendal Stadion
9.
mandag
19.00
BMI (1)
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Egelund Idrætscenter
Kristrup B
Egelund Idrætscenter
12.
torsdag
18.30
Viborg Sdrm. IK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Liseborgcentret
RK07
Liseborgcentret
14.
lørdag
13.00
FC Thy Piger
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 935
Lerpytter Anlæg
Randers Q
Lerpytter Anlæg
18.
onsdag
19.00
Korsholm IF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 13
Norring Stadion
Kristrup B
Norring Stadion
21.
lørdag
00.00
FS Holstebro
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 721
Idrætscenter Vest
Kristrup Boldklub
Idrætscenter Vest
21.
lørdag
13.30
IF Skjold Sæby
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 3
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Kristrup Boldklub
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
23.
mandag
19.00
Hadsten SK
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
NMT-BYENS Arena Hadsten
Kristrup B
NMT-BYENS Arena Hadsten
25.
onsdag
18.45
IF Lyseng (2)
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Lyseng Idrætspark
Kristrup B
Lyseng Idrætspark
25.
onsdag
19.00
Freja Oldboys
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 13
Randers Stadion, kunstgræs
Kristrup B
Randers Stadion, kunstgræs
28.
lørdag
12.00
Aars IK
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 935
Sondrup Park (Aars)
Randers Q
Sondrup Park (Aars)
29.
søndag
00.00
Løgstør IF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 3
Kultur- og Idrætscenter Lanternen
Kristrup Boldklub
Kultur- og Idrætscenter Lanternen
Juni 2022
4.
lørdag
00.00
Hjørring FK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Hjørring IF's Anlæg
RK07
Hjørring IF's Anlæg
6.
mandag
19.15
Hobro IK
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 3
Hobro IK - Kunstgræs
Kristrup Boldklub
Hobro IK - Kunstgræs
7.
tirsdag
19.00
Hammel GF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Hammel Stadion
Kristrup B
Hammel Stadion
8.
onsdag
19.00
AGF, Aarhus
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
AGF's anlæg - Fredensvang
Kristrup B
AGF's anlæg - Fredensvang
8.
onsdag
19.00
Randers Freja
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 721
Randers Stadion
Kristrup Boldklub
Randers Stadion
15.
onsdag
19.00
Vorup FB
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 13
Ulvehøj Idrætscenter
Kristrup B
Ulvehøj Idrætscenter
18.
lørdag
00.00
AaB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
AaB's Anlæg
RK07
AaB's Anlæg
19.
søndag
00.00
Viborg Q (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 935
Liseborgcentret
Randers Q
Liseborgcentret
19.
søndag
14.30
Farsø/Ullits IK
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 3
Farsø Stadion
Kristrup Boldklub
Farsø Stadion
22.
onsdag
19.00
Galten FS
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Jutlander Bank Park
Kristrup B
Jutlander Bank Park