Hjemmekampe
Marts 2024
|
|||||||
20.
onsdag
|
NR. 1 |
Future Cup 2023/24 • Pulje 1
KB. P. Bangsvej
KB 2
|
NR. 2 |
KB. P. Bangsvej
KB 2
|
|||
23.
lørdag
|
I 2 |
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 861
Vejlby/Risskov Centret
Bane 12 (Kunstgræs)
|
I 3 |
Vejlby/Risskov Centret
Bane 12 (Kunstgræs)
|
|||
23.
lørdag
|
|
Herre Serie 5 / Træningskamp • Træningskamp
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
24.
søndag
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5M TT • Pulje 38
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|||
30.
lørdag
|
|
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 35
Spentrup Hallen
|
|
Spentrup Hallen
|
|||
April 2024
|
|||||||
3.
onsdag
|
1 |
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
AGF's anlæg - Fredensvang
Bane 4 (kunst)
|
2 |
AGF's anlæg - Fredensvang
Bane 4 (kunst)
|
|||
4.
torsdag
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|||
6.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 525
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe Hallen
|
|||
6.
lørdag
|
13 |
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Dronningborg Stadion
DB Kunstgræs
|
11 |
Dronningborg Stadion
DB Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 252
Lyseng Idrætspark
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|||
6.
lørdag
|
|
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 821
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|||
7.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|||
7.
søndag
|
Rema 1000 omkl. 1 |
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 638
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
Redmark omkl. 2 |
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
|||
8.
mandag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 974
Houlkærhallen
|
|
Houlkærhallen
|
|||
10.
onsdag
|
Omkl. 7 |
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 882
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
Bane 4
|
Omkl. 6 |
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
Bane 4
|
|||
10.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|||
11.
torsdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
13.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 132
Værum Stadion
|
|
Værum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
14 |
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 35
Dronningborg Stadion
Bane 7
|
18 |
Dronningborg Stadion
Bane 7
|
|||
13.
lørdag
|
|
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 335
NES Park
|
|
NES Park
|
|||
14.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 861
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|||
14.
søndag
|
|
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 405
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
|
|||
14.
søndag
|
Omklædning 5 |
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 932
Bruunshåb/Tapdrup Stadion
11 mands kampbane
|
Omklædning 3 |
Bruunshåb/Tapdrup Stadion
11 mands kampbane
|
|||
14.
søndag
|
|
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 821
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|||
15.
mandag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 133
Vellev Stadion
|
|
Vellev Stadion
|
|||
16.
tirsdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Søholt Idrætsanlæg
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|||
17.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
17.
onsdag
|
17 |
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 534
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 6 kunstgræs
|
12 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 6 kunstgræs
|
|||
18.
torsdag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 486
Vestjyllands Forsikrings Stadion
|
|
Vestjyllands Forsikrings Stadion
|
|||
18.
torsdag
|
Omklædning Hjemmehold (St.) |
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 335
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
Omklædning Udehold (St.) |
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
|||
18.
torsdag
|
|
U15 Piger/11:11 (2009) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Vejlby/Risskov Centret
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|||
19.
fredag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 133
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|||
19.
fredag
|
2 |
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 821
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
4 |
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|||
20.
lørdag
|
Omkl.22 |
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Designa Kunstgræs 2
Kunst 2
|
Omkl.23 |
Designa Kunstgræs 2
Kunst 2
|
|||
20.
lørdag
|
|
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 833
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|||
20.
lørdag
|
K 13 A |
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 252
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
Bane 15
|
K 14 A |
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
Bane 15
|
|||
20.
lørdag
|
|
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|||
20.
lørdag
|
6 |
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 131
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 4
|
7 |
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 4
|
|||
21.
søndag
|
2 |
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
4 |
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 861
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
22.
mandag
|
Omklædning Hjemmehold (St.) |
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 • Kreds 8
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
Omklædning Udehold (St.) |
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
|||
24.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 638
Hammershøj Stadion
|
|
Hammershøj Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 19
Ulstrup Stadion
|
|
Ulstrup Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|||
26.
fredag
|
13 |
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 534
Dronningborg Stadion
Bane 7
|
17 |
Dronningborg Stadion
Bane 7
|
|||
26.
fredag
|
Rema 1000 omkl. 1 |
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 525
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
Redmark omkl. 2 |
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
|||
27.
lørdag
|
|
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|||
28.
søndag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 132
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|||
29.
mandag
|
|
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 • Kreds 8
Hammel Stadion
|
|
Hammel Stadion
|
|||
29.
mandag
|
|
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 405
Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
|
|
Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
|
|||
30.
tirsdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
AaB's Anlæg
|
|
AaB's Anlæg
|
|||
30.
tirsdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 974
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang Stadion
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
1.
onsdag
|
|
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 932
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|||
1.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Spektrum Odder
|
|
Spektrum Odder
|
|||
3.
fredag
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 638
RMS Park Romalt
|
|
RMS Park Romalt
|
|||
3.
fredag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 133
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 35
Hørning Stadion
|
|
Hørning Stadion
|
|||
5.
søndag
|
|
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 252
Arena Søhus Stige, kunststofbane
|
|
Arena Søhus Stige, kunststofbane
|
|||
7.
tirsdag
|
|
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Hvam Stadion
|
|
Hvam Stadion
|
|||
8.
onsdag
|
|
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 833
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|||
8.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
8.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 19
NES Park
|
|
NES Park
|
|||
9.
torsdag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 486
Grundfør Stadion
|
|
Grundfør Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 534
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|||
12.
søndag
|
|
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 252
Marienlystcentret
|
|
Marienlystcentret
|
|||
12.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Vejlby/Risskov Centret
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|||
12.
søndag
|
|
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 833
Sejs Stadion
|
|
Sejs Stadion
|
|||
12.
søndag
|
2 |
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Vinding Stadion
1
|
4 |
Vinding Stadion
1
|
|||
12.
søndag
|
|
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Frejlev Stadion
|
|
Frejlev Stadion
|
|||
12.
søndag
|
|
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 405
Stidsholt Ungdomsskole
|
|
Stidsholt Ungdomsskole
|
|||
12.
søndag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 131
Langvang Idrætscenter
|
|
Langvang Idrætscenter
|
|||
13.
mandag
|
|
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 • Kreds 8
Ellehøjskolen
|
|
Ellehøjskolen
|
|||
14.
tirsdag
|
|
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 932
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|||
14.
tirsdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 132
Hammershøj Stadion
|
|
Hammershøj Stadion
|
|||
15.
onsdag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 486
Herskind Skole
|
|
Herskind Skole
|
|||
15.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
16.
torsdag
|
|
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 821
Ikast FC Stadion Allé
Bane 1
|
|
Ikast FC Stadion Allé
Bane 1
|
|||
18.
lørdag
|
|
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 35
Havndal Stadion
|
|
Havndal Stadion
|
|||
19.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 861
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|||
20.
mandag
|
|
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 335
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|||
22.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 19
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3B (kunst)
|
|
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3B (kunst)
|
|||
22.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Langå Stadion
|
|
Langå Stadion
|
|||
23.
torsdag
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 638
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|||
24.
fredag
|
|
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Bælum Stadion
|
|
Bælum Stadion
|
|||
25.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 525
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|||
25.
lørdag
|
|
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 861
Lyseng Idrætspark
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|||
25.
lørdag
|
|
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 252
Campus Road
|
|
Campus Road
|
|||
25.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Lyseng Idrætspark
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|||
26.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 882
Dalbyover Stadion
|
|
Dalbyover Stadion
|
|||
26.
søndag
|
Fælleden Pavillon nr. 2 |
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
|
Fælleden Hallen nr. 1 |
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
|
|||
26.
søndag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 131
All Stars' Anlæg
|
|
All Stars' Anlæg
|
|||
27.
mandag
|
|
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 • Kreds 8
Thorsager Stadion
|
|
Thorsager Stadion
|
|||
28.
tirsdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 974
Buskelundskolen
|
|
Buskelundskolen
|
|||
29.
onsdag
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Stenvad Stadion
|
|
Stenvad Stadion
|
|||
30.
torsdag
|
|
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 932
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
31.
fredag
|
|
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 35
Asferg Stadion
|
|
Asferg Stadion
|
|||
31.
fredag
|
5 |
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 132
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
24 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|||
Juni 2024
|
|||||||
1.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 486
Hvinningdal Skole
|
|
Hvinningdal Skole
|
|||
1.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 974
Løvel Stadion
|
|
Løvel Stadion
|
|||
1.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 525
Nørager IF's Anlæg
|
|
Nørager IF's Anlæg
|
|||
2.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 534
Langå Stadion
|
|
Langå Stadion
|
|||
2.
søndag
|
|
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 335
Langå Stadion
|
|
Langå Stadion
|
|||
2.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 882
Rosendal Stadion
|
|
Rosendal Stadion
|
|||
3.
mandag
|
|
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 405
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|||
5.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Lyseng Idrætspark
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|||
5.
onsdag
|
14 |
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
18 |
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
|||
6.
torsdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 133
Houlbjerg Stadion
|
|
Houlbjerg Stadion
|
|||
7.
fredag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 131
RMS Park Romalt
|
|
RMS Park Romalt
|
|||
8.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Liseborgcentret
|
|
Liseborgcentret
|
|||
8.
lørdag
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 638
Assentoft Stadion
|
|
Assentoft Stadion
|
|||
8.
lørdag
|
|
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 35
Lime Stadion
|
|
Lime Stadion
|
|||
8.
lørdag
|
|
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 861
Marienlystcentret
|
|
Marienlystcentret
|
|||
9.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Liseborgcentret
|
|
Liseborgcentret
|
|||
9.
søndag
|
|
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 252
Fredericia Idrætscenter
|
|
Fredericia Idrætscenter
|
|||
9.
søndag
|
|
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 833
VB Parken
|
|
VB Parken
|
|||
10.
mandag
|
|
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 • Kreds 8
Egelund Idrætscenter
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|||
12.
onsdag
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 525
Korshøj Idrætscenter
|
|
Korshøj Idrætscenter
|
|||
12.
onsdag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 486
Quickpoint Park Helsted
|
|
Quickpoint Park Helsted
|
|||
12.
onsdag
|
Omkl. 1 |
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 19
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3.1 (8M) (mod bane 2)
|
Omkl. 2 |
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3.1 (8M) (mod bane 2)
|
|||
13.
torsdag
|
|
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 335
Stenvad Stadion
|
|
Stenvad Stadion
|
|||
14.
fredag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 132
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|||
15.
lørdag
|
Omkl. 3 |
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 932
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3
|
Omkl. 4 |
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3
|
|||
15.
lørdag
|
|
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 833
Bryrup Stadion
|
|
Bryrup Stadion
|
|||
15.
lørdag
|
|
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|||
16.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 974
Aalestrup Stadion
|
|
Aalestrup Stadion
|
|||
16.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 882
Aalestrup Stadion
|
|
Aalestrup Stadion
|
|||
16.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 534
Assentoft Stadion
|
|
Assentoft Stadion
|
|||
17.
mandag
|
14 |
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 131
Dronningborg Stadion
Bane 1
|
18 |
Dronningborg Stadion
Bane 1
|
|||
19.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Lime Stadion
|
|
Lime Stadion
|
|||
22.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 133
Langå Idrætscenter
|
|
Langå Idrætscenter
|
|||
22.
lørdag
|
|
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 35
Nr. Borup Stadion
|
|
Nr. Borup Stadion
|
|||
23.
søndag
|
|
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 821
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|||
23.
søndag
|
|
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 252
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|||
26.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
August 2024
|
|||||||
14.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Langvang Idrætscenter
|
|
Langvang Idrætscenter
|
|||
28.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Værum Stadion
|
|
Værum Stadion
|
|||
September 2024
|
|||||||
11.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|