Menu
Hjemmekampe
Oktober 2021
16.
lørdag
11.00
Østdjurs 91
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 140
Trustrup Stadion
Kristrup B (1)
Trustrup Stadion
16.
lørdag
11.00
Holstebro B (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2012) 5M - ombrydning efterår 2021 • Pulje 22
Idrætscenter Vest
Kristrup Boldklub
Idrætscenter Vest
16.
lørdag
11.00
IF Lyseng
livescore
0 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 767
Lyseng Idrætspark
Bane 2a
Kristrup Boldklub
Lyseng Idrætspark
Bane 2a
16.
lørdag
14.00
BI/GVL/TSI
livescore
1 - 8
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 974
Brønderslev Kunstgræsbane
Kunsten 11 mands
Randers Q
Brønderslev Kunstgræsbane
Kunsten 11 mands
17.
søndag
11.00
RKG
1
livescore
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 842
Bixen Arena
Bane 1
Randers Q
3
Bixen Arena
Bane 1
17.
søndag
14.00
OB
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Nature Energy Park
Randers FC
Nature Energy Park
23.
lørdag
11.00
Alliancen IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 66
Limo Stadion
Kristrup Boldklub (2)
Limo Stadion
23.
lørdag
13.30
IF Skjold Sæby
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Kristrup Boldklub
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
23.
lørdag
13.30
Hornslet IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Hornslet Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub (1)
Hornslet Kunstgræsbane
25.
mandag
19.00
Brønderslev IF
8
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 983
Arena Kop & Kande
Kunsten 11 mands
Randers Q
6
Arena Kop & Kande
Kunsten 11 mands
27.
onsdag
15.00
Middelfart
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1
Middelfart Stadion
Randers FC
Middelfart Stadion
27.
onsdag
17.15
Langaa IK
-
Herrer
U14
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 • Pulje 94
Langå Stadion
Kristrup Boldklub
Langå Stadion
28.
torsdag
19.00
TRIF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
TRIF Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub (1)
TRIF Kunstgræsbane
30.
lørdag
09.00
Stavtrup IF
Omklædning 4
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M-efterår 2021 ombryd • Pulje 847
AURA Park (Stavtrup)
Bane 1
Randers Q
Omklædning 3
AURA Park (Stavtrup)
Bane 1
30.
lørdag
11.45
Galten FS
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 998
Klank Kunstgræsbane
Randers Q (2)
Klank Kunstgræsbane
30.
lørdag
12.00
FS Holstebro
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 513
Idrætscenter Vest
RK07
Idrætscenter Vest
30.
lørdag
15.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 241
E. Trasborg Park
Kristrup Boldklub
E. Trasborg Park
31.
søndag
10.00
Aalborg KFUM
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2008) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 985
Aal. KFUM Kunstgræs
Randers Q
Aal. KFUM Kunstgræs
31.
søndag
10.00
Hammel GF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 80
Hammel Stadion
Kristrup Boldklub
Hammel Stadion
November 2021
4.
torsdag
18.45
Ikast/Vildbjerg
-
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 (2004-05) 11M-efterår 2021 ombryd • Pulje 811
Ikast FC Stadion Allé
Bane 9
Randers Q
Ikast FC Stadion Allé
Bane 9
6.
lørdag
11.00
Ommersyssel IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C - Vinterturnering (2008) 8M • Pulje 27
Havndal Stadion
Kristrup Boldklub
Havndal Stadion
7.
søndag
00.00
HOG Hinnerup
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 - Vinterturneringen (2008) 11M • Pulje 45
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Randers Q
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
7.
søndag
11.00
VRI
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 13
NES Park
RK07
NES Park
7.
søndag
11.00
ØBG Silkeborg
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 38
Buskelund Kunstgræsbane
Randers Q
Buskelund Kunstgræsbane
7.
søndag
11.00
Randers Q (1)
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
Quickpoint Park Helsted
Randers Q (2)
Quickpoint Park Helsted
7.
søndag
14.00
AaB
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Aalborg Portland Park
Randers FC
Aalborg Portland Park
14.
søndag
11.00
Dronningborg B
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 22
Dronningborg Stadion
Kristrup Boldklub
Dronningborg Stadion
14.
søndag
11.00
Hadsten SK
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 31
NMT-BYENS Arena Hadsten
Kristrup Boldklub
NMT-BYENS Arena Hadsten
14.
søndag
11.00
Lystrup IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 40
Lystrup Idrætsanlæg
Randers Q
Lystrup Idrætsanlæg
14.
søndag
13.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 513
Aal. KFUM Kunstgræs
RK07
Aal. KFUM Kunstgræs
14.
søndag
13.30
Fortuna Hjørring (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2008) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 983
Landlyst Idrætsanlæg
Randers Q
Landlyst Idrætsanlæg
14.
søndag
14.00
TRIF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 767
TRIF Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub
TRIF Kunstgræsbane
21.
søndag
00.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 13
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
RK07
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
21.
søndag
11.00
Ry Fodbold
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 40
Ry Fodbold Kunstgræsbane
Randers Q
Ry Fodbold Kunstgræsbane
21.
søndag
11.00
Sejs/Svejbæk IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 - Vinterturneringen (2008) 11M • Pulje 45
Sejs Stadion
Randers Q
Sejs Stadion
21.
søndag
11.00
Lystrup IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
Lystrup Idrætsanlæg
Randers Q (2)
Lystrup Idrætsanlæg
21.
søndag
13.00
ASA, Aarhus
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 38
Robotize Park
Randers Q
Robotize Park
27.
lørdag
00.00
Brønderslev IF
-
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004-05) 11M • Pulje 200
Brønderslev Kunstgræsbane
Randers Q
Brønderslev Kunstgræsbane
27.
lørdag
00.00
FC Horsens
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 202
Designa Kunstgræs 1
Randers Q
Designa Kunstgræs 1
27.
lørdag
00.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 126
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Kristrup B
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
27.
lørdag
11.00
Ulstrup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C - Vinterturnering (2008) 8M • Pulje 27
Ulstrup Stadion
Kristrup Boldklub
Ulstrup Stadion
28.
søndag
11.00
Lystrup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 22
Lystrup Idrætsanlæg
Kristrup Boldklub
Lystrup Idrætsanlæg
28.
søndag
11.00
Dronningborg B
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 31
Dronningborg Stadion
Kristrup Boldklub
Dronningborg Stadion
28.
søndag
11.00
Hadsten SK
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
NMT-BYENS Arena Hadsten
Randers Q (1)
NMT-BYENS Arena Hadsten
28.
søndag
16.00
Brøndby IF
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Brøndby Stadion
Randers FC
Brøndby Stadion
December 2021
4.
lørdag
00.00
Aalborg Freja (L2)
-
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004-05) 11M • Pulje 200
Frejaparken
Randers Q
Frejaparken
4.
lørdag
00.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 126
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Kristrup B
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
4.
lørdag
13.00
FC Salling
Omkl. 11
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 513
Egeris Idrætsanlæg
Bane 7 (Kunst)
RK07
Omkl. 12
Egeris Idrætsanlæg
Bane 7 (Kunst)
5.
søndag
12.00
Aalborg KFUM (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2012) 5M - Vinter 2021/22 • Pulje 22
Aal. KFUM Kunstgræs
Kristrup Boldklub
Aal. KFUM Kunstgræs
Januar 2022
22.
lørdag
00.00
IF Lyseng
-
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004-05) 11M • Pulje 200
Lyseng Idrætspark
Randers Q
Lyseng Idrætspark
22.
lørdag
00.00
Viborg Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 202
Kunstgræs Liseborg
Randers Q
Kunstgræs Liseborg
22.
lørdag
11.00
HEI
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 110
Invita Park Kunstgræs, Skæring
RK07
Invita Park Kunstgræs, Skæring
29.
lørdag
00.00
Team Østvendsyssel
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 110
Sparekassen Vendsyssel Arena (Asaa)
RK07
Sparekassen Vendsyssel Arena (Asaa)
Februar 2022
5.
lørdag
00.00
TRIF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 126
Rønde Stadion
Kristrup B
Rønde Stadion
6.
søndag
00.00
IF Lyseng
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 31
Lyseng Idrætspark
Kristrup Boldklub
Lyseng Idrætspark
6.
søndag
11.00
Hornbæk SF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 22
Volkswagen Park Randers (kunst)
Kristrup Boldklub
Volkswagen Park Randers (kunst)
6.
søndag
11.00
Egebjerg IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 40
Egebjerghallen
Randers Q
Egebjerghallen
6.
søndag
11.00
FC Silkeborg
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 - Vinterturneringen (2008) 11M • Pulje 45
Buskelund Kunstgræsbane
Randers Q
Buskelund Kunstgræsbane
6.
søndag
11.00
Ry Fodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
Ry Fodbold Kunstgræsbane
Randers Q (1)
Ry Fodbold Kunstgræsbane
26.
lørdag
00.00
Midtdjurs IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 202
Ryomgård Stadion
Randers Q
Ryomgård Stadion
26.
lørdag
11.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2012) 5M - Vinter 2021/22 • Pulje 22
Quickpoint Park Helsted
Kristrup Boldklub
Quickpoint Park Helsted
27.
søndag
11.00
TRIF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 13
Rønde Stadion
RK07
Rønde Stadion
27.
søndag
11.00
Hasle B
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 31
Ellehøjskolen
Kristrup Boldklub
Ellehøjskolen
27.
søndag
11.00
FC Silkeborg
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 40
Buskelundskolen
Randers Q
Buskelundskolen
27.
søndag
15.00
FC Nordsjælland
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Right to Dream Park
Randers FC
Right to Dream Park
27.
søndag
16.00
Odder IGF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 38
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Randers Q
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Marts 2022
5.
lørdag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C - Vinterturnering (2008) 8M • Pulje 27
Hornslet Stadion
Kristrup Boldklub
Hornslet Stadion
6.
søndag
11.00
Grenaa IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Kristrup Boldklub
HSM Arena Grenå
6.
søndag
11.00
Hadsten SK
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 48
NMT-BYENS Arena Hadsten
Randers Q (2)
NMT-BYENS Arena Hadsten
6.
søndag
15.00
F.C. København
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Parken
Randers FC
Parken
20.
søndag
15.00
SønderjyskE
K 2
-
Herrer
Senior
3F Superliga Grundspil 2021/22 • SL
Sydbank Park, Haderslev
Sydbank Park
Randers FC
K 1
Sydbank Park, Haderslev
Sydbank Park
April 2022
6.
onsdag
19.00
Vorup FB
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 13
Ulvehøj Idrætscenter
Kristrup B
Ulvehøj Idrætscenter
11.
mandag
19.00
Hasle B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
Ellehøjskolen
Kristrup B
Ellehøjskolen